text

ФАБРИКА КОНДИТЕРСЬКИХ ПРИКРАС

Враховуючи європейські тенденції розвитку галузі, було створено Центр солодкої декорації «Украса», як інноваційне підприємство по розробці продукції, що не виготовлялась в Україні. Після проведення великого об'єму напрацювань в даному напрямі, експериментальних випробувань, апробації зразків продукції на українському ринку, виникла необхідність масового випуску товарів. З цією метою на основі Центру солодкої декорації «Украса» було створено виробниче підприємство «Фабрика кондитерських прикрас». Ці підприємства є єдиним творчим колективом, який веде пошук ідей, розробляє технології і організовує виробництво цілого ряду продуктів, товарів, рішень, що дають можливість швидко та якісно виготовляти, оформляти прикрашати солодкі страви та кондитерські вироби.

Нашими клієнтами є як виробничі так і торгові підприємства. Збут продукції здійснюється по всій території України, а також в країни СНД, до Німеччини, Канади, США.

Основні напрямки діяльності:
  • Виробництво та реалізація широкого асортименту пасхальної продукції, яка дозволяє підтримувати найкращі сімейні та релігійні традиції святкування Великодня.
  • Виробництво та реалізація прикрас для кондитерських виробів, який включає як окремі квіти, листочки, так і завершені композиції малих та великих букетів різноманітних форм, видів та кольорів, а також об'ємні та плоскі фігурки казкових героїв, цікаві сюжетні уривки із природи і життя.
  • Виробництво та реалізація круглої та довгої цукрової посипки для прикрашання пасхальної випічки, кондитерських та хлібобулочних виробів, морозива та десертів. Асортимент включає широкий спектр яскравих кольорів та сумішей.
  • Виробництво та реалізація фасованих та вагових харчових концентратів, сировини та добавок для виготовлення солодких страв та кондитерських виробів.

 Ми не ділимо клієнтів на гуртових та роздрібних.

                                                                                            Запрошуємо всіх до співпраці.

 


Украса © 2006-2007. Всі права захищені.

text

text